Речі, які допомагають

Ми — сервіс, який допомагає одеситам звільнитися від непотрібного одягу. Чотири роки ми збираємо його в контейнери в місті, передаємо на благодійність, продаємо та переробляємо. За виручені кошти ми вже закупили обладнання для лікарень Одеси більше ніж на мільйон гривень.

730 120 кг.

текстилю зібрали (це 28 середніх КамАЗів)

1 292 687 грн.

витратили на закупівлю обладнання для лікарень міста і ліків

44 426 кг.

власними силами переробили в обтирочні матеріали для підприємств

90 контейнерів

встановили в Одесі

Clothes that helps Container

Наша мета — продовжити життєвий цикл одягу та допомогти якомога більшій кількості людей перейти до свідомого споживання.

Ми впевнені, що у вашій шафі є полиця під назвою «ще колись знадобиться». Проте для нас цей одяг — цінний ресурс. Ми знаємо, кому він потрібен. Одяг в ідеальному стані головреду одеського медіа Денису, співзасновниці Impact Hub Одеса Юлі, маркетологу Зеленого театру Насті та ще 5023 покупцям «Добробутика»*. Одяг у хорошому стані багатодітним сім'ям, людям літнього віку, мешканцям інтернатів та іншим людям, які його потребують. Одяг, який не можна використовувати за призначенням, працівникам підприємств для обтирання та чищення техніки.

*у 2019 році.

Ми впевнені, що у вашій шафі є полиця під назвою «ще колись знадобиться». Проте для нас цей одяг — цінний ресурс. Ми знаємо, кому він потрібен!

Покупцям charity-shop «Добробутік»

А дохід з продажу ми направимо на закупівлю медичного обладнання лікарень Одеси.

Людям з потребами

Багатодітним сім'ям, людям літнього віку, мешканцям інтернатів та іншим людям, які його потребують.

Просто на переробку

Одяг, який не можна використовувати за призначенням, працівникам підприємств для обтирання та чищення техніки.

Карта контейнерів

Ми вже встановили понад 90 контейнерів у всьому місті. Тут ви можете переглянути, де вони розташовані.

Які речі ми приймаємо?

В ідеальному стані

Це речі, які ви не носили, або вдягали один раз. Випускне плаття, яке вже 5 років лежить у вашій шафі, або кофтинка з розпродажу з етикеткою, до якої так і не підібрали спідницю.

У хорошому стані

Це те, що не шкода було би віддати подрузі. Спідниця, яка вже вийшла з моди, або пальто, яке колись було улюбленим, але набридло. На них не видно слідів носіння — деформацій, змін кольору.

Одяг на переробку

Постільна білизні, рушники та халати з натуральних тканин йдуть на переробку. Адже, лише тканини, які добре вбирають вологу, можна згодом використовувати для обтирання техніки.

Наші партнери та друзі

Ми співпрацюємо з головними забудовниками в місті, торговими, розважальними центрами та бізнесами.

Я ПРЕДСТАВНИК БІЗНЕСУ

Люди довіряють соціально відповідальному бізнесу. 64% споживачів обирають тих, хто відкрито говорить про свої цінності — екологічність, культурний розвиток чи підтримку людей із незахищених верств.

Ви можете встановити контейнер на території вашого офісу, бізнес- або торгового центру. Вам потрібно просто написати нам. А ми подбаємо про:

Документи

Розташування контейнера

Логістику та відвантаження речей

Акції*

* Збори одягу під конкретну потребу або сезон

Ми благодійна організація

Якщо ви соціальний, благодійний чи екологічний проєкт і маєте ідеї для співпраці, — заповнюйте форму нижче. 

Також пишіть, якщо ви організація, яка займається збором одягу для багатодітних сімей, людей літнього віку, мешканців інтернатів та інших людей, які його потребують.

Тетяна Милимко

Головна редакторка та телеведуча на 7 каналі, головна редакторка журналу «Amador»

У рамках роботи знімала ефір про «Добробутик». Після цього, вирішила прийти подивитися собі речі. Чому б не стати частиною доброго кіпішу? Купила собі плаття Burberry з натурального шовку. Обожнюю натуральні тканини. Це плаття «сіло» на мене. Наче «Окей, я твоє. Дивись, яка гарнюня». Колір мій, фасон, дивний, але також мій. Почувала себе впевнено. Для мене це головне. А ще приємно відчувати себе напівпринцесою, яка купує собі брендове плаття, та трішечки супергеройкою. Тому що гроші, які я віддаю, згодом будуть спрямовані на благодійність.

Віра Бойко

Представниця БФ «Шлях додому»

Ми більше 20 років займаємося допомогою дітям з сімей зі складними життєвими обставинами. Завдяки співпраці з проєктом «Речі, які допомагають» ми змогли забезпечити одягом не тільки дітей з Одеси, а й дітей із зони АТО. Вважаємо, що цей проєкт важливий для екокультури та свідомості міста. Та і взагалі для культури благодійності в цілому. Тобто це вклад в культуру України.

Наталія Терехова

Керівник проєкту «Друге життя», адмін БФ «Добрий самарянин»

З проєктом «Речі, які допомагають» дружимо та партнеримося вже близько двох років.Також у нас на території стоїть їх контейнер. Ми, як благодійний фонд, допомагаємо людям, які потребують одягу. Найчастіше до нас приходять багатодітні мами з дітьми та люди з інвалідністю. «Речі» передають нам близько 1,5 тони одягу щотижня. Збір одягу цінний і для тих, хто віддає і для тих, хто отримує. Я сама щотижня лишаю речі в контейнері. Дитина росте, речі втрачають свій першопочатковий вигляд чи перестають радувати. У нас в домі є пакет, у який ми збираємо непотрібний одяг усіх членів сім'ї на вивіз. Не хочу викидати одяг, хай буде комусь корисним. Віддавати легко!

Олександра Якових

Маркетолог «Зеленого театру»

Дуже круто, що в Одесі є місця з такою свідомою та корисною для суспільства місією, як «Добробутик». Придбала у магазині свого часу чудовий светрик кольору «кемел». Чудова якість та зовнішній вигляд. Плюс, купуючи, робиш корисну благодійну справу. Знаю, що у «Добробутіку» джинси є дуже круті з розписами у вигляді картин Ван Гога та Мондріана

Валерія Шевченко

Комунікаційна менеджерка Музею сучасного мистецтва Одеси

Ми у Музеї сучасного мистецтва Одеси відчуваємо власну відповідальність перед суспільством. Майже усі співробітники музею, а також наші постійні гості, приносять речі в контейнер, бо це зручно і корисно для інших людей і для довкілля. А у «Добробутику» придбала собі джинси та футболку, бо вони були зручні і якісь «мої» одразу. Мені було приємно купити хороші речі за невелику ціну та в міру власних сил підтримати боротьбу з перевиробництвом.

Марина Гончаренко

Співзасновниця «Impact Hub»

Контейнер проєкту «Речі, які допомогають» — це потужний сигнал спільноті. Він означає, що засновники бізнесу чи лідери соціального проєкту відповідальні та екосвідомі люди. В Impact Hub Odessa контейнер користується популярністю як у резидентів, так і у команди хабу. Багато відвідувачів наших подій спеціально приїжджають до хабу, щоб здати речі. Я і сама роблю так регулярно. Раніше мені мені було складно вирішити, що робити з речами, які в непоганому стані, але я точно не буду ними користуватися. Віднести до смітника — шкода. Продавати — довго та клопітно. Зараз я точно знаю, що мій одяг не тільки не забруднить довкілля, але й допоможе врятувати життя. А моє життя та мій особистий простір стає чистішим та просторішим. І це дуже гарне відчуття.

Марина Шарманова

Маркетолог ТРЦ «Рив'єра»

Встановити контейнер проєкту — наша соціальна ініціатива. Ми хочемо допомагати людям. До того ж, тема торгового центру — одяг. Якщо ти хочеш допомогти іншим, віддай свої старі речі в контейнер, нехай принесуть користь. А нові можеш купити в Рив'єрі. Ми вважаємо, що такі контейнери повинні бути на всіх підприємствах і навчальних закладах, щоб люди навчилися ділитися. До речі, співробітники офісу і магазинів теж регулярно здають одяг в контейнери.
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat."

Name Surname

Position, Company name

Давайте робити щось значуще разом

Зараз нам найбільше потрібні: дизайнери, фотографи та волонтери в «Добробутик». Але якщо ти точно знаєш, чого нам не вистачає і готовий нам з цим допомогти — welcome!

Добробутік

Тимчасово не працює

У нашому сharity-shop ви можете придбати Massimo Dutti за 10% від реальної ціни, кастомізовані джинси, розмальовані одеською дизайнеркою, чи базовий чорний гольф. Ці речі проєкт отримує з контейнерів "Речі, які допомагають". Також ви можете віддати в магазин власні речі в ідеальному стані.

За виручені кошти ми закупляємо медичне обладнання для лікарень міста.

Приходьте

Одеса, вулиця Маразліївська, 1є

Телефонуйте

+380-67-481-91-40

Як і багато інших сайтів ми використовуємо файли cookie, які дозволяють зробити роботу з користувачем більш точною и приємною.

Close cookies banner

Разом ми можемо зробити проєкт ефективнішим

Ваші 100, 500 чи 1000 гривень допоможуть нам поставити контейнери в усіх районах міста, частіше відвантажувати їх, ефективніше сортувати одяг та переробляти більше речей.